זקוקים לעזרה? התקשרו עכשיו: - 09-7792125

אודות לוגו 5024

לוגו5024 הוא אתר אינטרנט הנותן פתרונות עיצוב מקצועיים ומהירים. אנחנו מומחים בתחומים המורכבים של מיתוג ושיווק. אנחנו חיים ונושמים מותג. לוגו5024 הולכת צעד נוסף במונחים של מתן הכישורים שלנו לאוכלוסייה רחבה יותר במחיר סביר. אנו קבוצה גדולה של מעצבים גראפים שמאס להם מתמחורים מופרזים על ידי השוק, פשוטו כמשמעו overprice.

בתחילת דרכנו התחלנו עם קבוצה קטנה של מעצבים אשר האמינו שאפשר לחולל שינוי במשק הישראלי בכל הנוגע לעיצוב גראפי. עד מהרה לקוחות רבים פנו אלינו וביצעו עבודות עיצוב שונות אשר אנו מספקים, השירות האיכות והמהירות העידו על כך שפשוט אין לנו מתחרים. מהר מאוד השמוע על לוגו5024 עברה מפה לאוזן, וכיום אנו מבצעים עבודות עיצוב רבות למגוון רחב של לקוחות מרוצים. אנו מודעים לבעיה שיש לכל עסק בתחילת דרכו, הן מבחינת גישה לתחום המיתוג והן מבחינה כלכלית. אנו בלוגו5024 כאן כדי לתת מענה אמיתי לבעיה זו… אצלנו אתה תמיד תדע מה אתה הולך לקבל, כמה אתה משלם ומתי אתה רואה תוצאה סופית ומוגמרת. השירות שאנו נותנים מעורר הרבה מחלוקות בתחום שלנו בארץ, אנחנו יודעים שאנו אלה שיעשו את השינוי בארץ בכל נושא הגראפיקה לטובת הלקוח. אנו מאמינים ששירות טוב ומקצועי לא חייב לבוא יד ביד עם מחיר גבוה. לכל אחד במדינה יש את הזכות לקבל עיצוב מושלם במחיר מושלם!

יש לכם שאלות בנושא עיצוב או מיתוג? תנו למומחים לענות… הכנסו והרשמו בחינם לרשת החברתית החדשה של לוגו5024, העלו שאלות, וקבלו תשובות מצוות האתר וממעצבים שונים בתעשייה.

/* /* ]]> */